Porozumienia międzyokręgowe 2020

1.    Wzajemne honorowanie składek okręgowych na wszystkie wody (nizinne i górskie)

Elbląg, Jelenia Góra, Legnica, Słupsk, Wałbrzych, Zielona Góra.

Warunkiem wędkowania jest posiadanie zezwolenia  danego Okręgu.

2.    Honorowanie składek okręgowych ON PZW Piła na wody górskie

Gorzów Wlkp. – rz. Drawa obwód rybacki nr 10 (wspólna gospodarka rybacka)

3. Porozumienie z Okręgiem PZW Szczecin

Na mocy tego porozumienia wędkarze obydwu okręgów będą mogli wędkować na preferencyjnych warunkach – składka ulgowa na wody nizinne lub górskie.

Prawo do wędkowania nabywają członkowie Okręgu po wykupieniu rocznej składki okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu oraz ulgową składkę na ochronę i zagospodarowanie wód:

- składka ulgowa na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2020 roku wynosi:

pełna (wszystkie wody, wszystkie metody) – 112,00 zł, niepełna (wody nizinne, bez łodzi) – 100,00 zł; odznaczeni Złotą odznaką z wieńcami 22,00 zł,

- składka ulgowa na rzecz Okręgu PZW Szczecin w 2020 roku wynosi:

wody nizinne – 75,00 zł, (dwie wędki lub spinning z brzegu)

wody górskie - 93,00 zł (na dwie wędki lub spinning z brzegu – obejmuje również wody nizinne)

wody nizinne i górskie – 20,00 zł – dla odznaczonych Złotą odznaką z wieńcami - obowiązuje wklejony znak składki Okręgu PZW Szczecin o nominale (na dwie wędki lub spinning +łódź i trolling)

Na wędkowanie z łodzi i metoda trollingową w Okręgu PZW Szczecin wymagane są odrębne zezwolenia: łódź – 60, 00 zł, trolling – 120, 00 zł. (nie dotyczy odznaczonych Złotą odznaką z wieńcami)

Nie stosuje się w tym przypadku żadnych innych ulg i zniżek obowiązujących w macierzystym Okręgu.

4.Porozumienie z Okręgiem PZW Kalisz

- składka ulgowa na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2020 roku wynosi: pełna (wszystkie wody, wszystkie metody) – 112,00 zł, niepełna (wody nizinne, bez łodzi) – 100,00 zł

- składka ulgowa na rzecz Okręgu PZW Kalisz w 2020 roku wynosi:

pełna (wszystkie wody, wszystkie metody) – 90,00 zł,

5. Porozumienie z Okręgiem PZW Sieradz

- składka ulgowa na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2020 roku wynosi:

- składka ulgowa na rzecz Okręgu PZW Sieradz w 2019 roku wynosi:

pełna– 80,00 zł.

6. Porozumienie z Okręgiem PZW Częstochowa

- składka ulgowa na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2020 roku wynosi:

- składka ulgowa na rzecz Okręgu PZW Częstochowa w 2020 roku wynosi:

wody nizinne i górskie (bez trollingu) – 90,00 zł, wody nizinne (bez trollingu) – 70,00 zł.

7. Porozumienie z Okręgiem PZW Koszalin

- składka ulgowa na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2020 roku wynosi:

- składka ulgowa na rzecz Okręgu PZW Koszalin w 2020 roku wynosi:

wody nizinne – 120,00 zł,

wody górskie  140,00 zł.

8. Porozumienie z Okręgiem PZW Bielsko Biała

- składka ulgowa na rzecz Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w 2020 roku wynosi:

- składka ulgowa na rzecz Okręgu PZW Bielsko Biała w 2020 roku wynosi:

pełna (wszystkie wody)  100,00 zł.

9. Porozumienie z Okręgiem PZW Poznań

Okręg PZW Poznań udostępnia wędkarzom Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile obwody rybackie rzeki Warty nr 7, 8, 10, obwód rybacki rzeki Wełny nr 9 oraz obwód jeziora Chojeńskie (Pustelnia) do amatorskiego połowu ryb w ramach wzajemnego honorowania składek okręgowych.

Okręg Nadnotecki PZW w Pile udostępnia wędkarzom Okręgu PZW w Poznaniu następujące obwody rybackie: rzeki Warty - nr 9, rzeki Noteć – nr 9, rzekę Wełnę – nr 6 i 8 do amatorskiego połowu ryb w ramach wzajemnego honorowania składek okręgowych oraz zwalnia wędkarzy z prowadzenia rejestru amatorskiego połowu ryb w/w wodach.

10. Zarząd Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile informuje, że każdy członek Polskiego Związku Wędkarskiego po opłaceniu całorocznych składek na ochronę i zagospodarowanie wód w swoim macierzystym okręgu może wykupić w Okręgu Nadnoteckim ulgową składkę na ochronę i zagospodarowanie wód, która w 2020 roku wynosi: niepełna (wody nizinne bez łodzi)– 100,00 zł, pełna (wszystkie wody ,wszystkie metody) – 112, 00 zł oraz zezwolenie.

Nie stosuje się w tym przypadku żadnych innych zniżek.