Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Jeziora nie stanowiące obwodów rybackich (wody stojące)

1.   Powiat Wałecki

1)    Łabędzie              -       gmina Wałcz

2)    Karasiowe Leśne   -       gmina Wałcz

3)    Jeleń                    -       gmina Wałcz

4)    Małe Długie          -       gmina Wałcz

5)    Sołtysowe             -       gmina Wałcz

6)    Jeziorko                -       gmina Wałcz

7)    Lubno Małe          -       gmina Wałcz

8) Chmiel Duży          -       gmina Wałcz

9) Chmiel Mały           -       gmina Wałcz

        10) Żabie                    -       gmina Wałcz

        11) Ostrowieckie Duże  -       gmina Wałcz

        12) Ostrowieckie Płytkie-       gmina Wałcz

        13) Dobino k.gorzelni   -       gmina Wałcz

        14) Bagienne Małe       -       gmina Wałcz

        15) Oczko                   -       gmina Wałcz

        16) Ostrowiec Płytki     -       gmina Wałcz

        17) Rakowe Małe         -       gmina Wałcz

        18) Długie                   -       gmina Wałcz

        19) Jeziorko                -       gmina Wałcz

        20) Cegielnia               -       gmina Wałcz

        21)    Trzebin                 -       gmina Człopa

        22)    Rodram Duży        -       gmina Człopa

        23)    Strzeleckie           -       gmina Tuczno

        24) Proboszczowskie     -       gmina Tuczno

        25) Strzaliny               -       gmina Tuczno

        26) Buchenwalda         -       gmina Tuczno

        27) Marcinkowice         -       gmina Tuczno

        28) Bytyń Wąski          -       gmina Tuczno

        29) Czarne                  -       gmina Tuczno

        30)   Nieradź Mały         -       gmina Mirosławiec

        31)   Nieradzinek          -       gmina Mirosławiec

        32)   Kocie Małe            -       gmina Mirosławiec

        33) Kocie Duże            -       gmina Mirosławiec

 

2.   Powiat Złotowski

1)    Borowe        -    gmina Okonek

2)    Bąk      -    gmina Okonek

3)    Piaskowe        -    gmina Zakrzewo

4)    Proboszczowskie  -    gmina Złotów

 

3.   Powiat Pilski

1)    Bobrowe      -    gmina Kaczory

2)    Jaracz      -    gmina Kaczory

3)    Kopcze     -    gmina Kaczory

4)    Kowalskie     -    gmina Szydłowo

5)    Popłówek      -    gmina Łobżenica

6)    Płotki        -    miasto Piła

7)    Piaszczyste    -    miasto Piła

8)    Jeleniowe        -    miasto Piła

9)    Stobno     -    miasto Piła

 

4.   Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki

1)  Okunie          -       gmina Trzcianka

2) Bąblino         -       gmina Trzcianka

3) Mositko         -       gmina Trzcianka

4)   Perliste         -       gmina Krzyż

 

5.   Powiat Wągrowiecki

1)    Smolary      -    gmina Gołańcz

 

6.   Powiat Szamotulski

          1) Staw Cegielnia        -        gmina Wronki

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia