Nie samymi wędkami wędkarze żyją!

Aktualności | 2018-11-15 | Publikujący: Koło KACZORY

Wyprawa rowerowa towarzyszyła uroczystościom odsłonięcia tablicy pamiątkowej  z okazji  100 – lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę  w Jeziorkach, w której udział wzięli uczestnicy i Opiekun Szkółki  Wędkarskiej „Rybka” Andrzej Rybiński oraz Wójt Gminy Brunon Wolski, Prezes Koła PZW Kaczory Henryk Witt, rodzice i młodzież z Rownopola.  Patriotyczną  rocznicę zorganizowali; Marek Kąckowski, rada sołecka, KGW  w Jeziorkach, Gmina Kaczory oraz Stowarzyszenie Jeziorki Aktywna Wieś. Całe wydarzenie  zakończyło się pysznym żurkiem, własnego wypieku ciastem i innymi kulinarnymi atrakcjami. Odbyło się także losowanie nagród. Serdecznie dziękuję organizatorom i wszystkim, którzy uczestniczyli w tej patriotycznej rocznicy.

Sekretarz/Opiekun Szkołki Wedkarskiej Andrzej Rybiński