Zawody Spławikowe Młodzieży

Komunikaty | 2019-04-11 | Publikujący: Okręg Nadnotecki PZW w Pile

Rada ds. Młodzieży ON PZW w Pile informuje, że w dniu 19.05.2019 r. (niedziela) odbędą się

Zawody Spławikowe Młodzieży

pod patronatem honorowym Starosty Pilskiego Pana Eligiusza Komarowskiego o puchar Przewodniczącego Komisji ds. Młodzieży zaliczane do Grand Prix Okręgu z podziałem na kategorie wiekowe: kadeci U15 i juniorzy U20.

Miejsce zawodów –  jez. Młotkówko

Organizator zawodów koło PZW Wyrzysk.

Zgłoszenia imienne uczestników należy dokonać do dnia 10.05.2019 r. pod numer tel. 506 971 012 lub jozefjeziorski@wp.pl   (w zgłoszeniu należ podać rok urodzenia zawodnika )

Opłata startowa:  0,00  zł.

Uczestnictwo w zawodach jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych w postaci nazwiska, imienia, nazwy drużyny uczestnika, jak również na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika w relacjach, materiałach, zdjęciach i filmach z zawodów.

P R O G R A M    Z A W O D Ó W

7:00 zbiórka , sprawdzenie listy startowej

7:05 -     7:20 otwarcie zawodów, losowanie

8:00 -     9:30 przygotowanie do zawodów

9:30 -    12:30 Z A W O D Y

12:35 -    14:00 ważenie ryb, posiłek, obliczanie wyników

14:00 ogłoszenie wyników, wręczanie nagród.

Jadąc od strony :

-Piły w kierunku Bydgoszczy na łuku drogi za Kosztowem  w prawo na Wyrzysk i na pierwszy skrzyżowaniu w lewo na Łobżenicę. Wjeżdżając  do Dobrzyniewa  skręt w lewo w kierunku Młotkówko (dalsza  część dojazdu będzie oznakowana).

- Łobżenicy w kierunku na Wyrzysk w Dobrzyniewie druga w prawo w kierunku Młotkówko (dalsza  część dojazdu będzie oznakowana).