Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

"Czyste wody – Zdrowe ryby" - podsumowanie konkursu plastycznego

Komisja w składzie: 

Przewodniczący:   Andrzej Górny

Członkowie:           Wojciech Turowski

            Zenon  Schulz

            Barbara Franczyk

  Józef Jeziorski

dokonała podsumowania  konkursu plastycznego  pt. „Czyste wody – Zdrowe ryby”. Do konkursu zgłoszono:

 

- w kategorii wiekowej do 6 lat – 10 prac   

- w kategorii wiekowej od 7 do 10 lat –  97 prac,

- w kategorii wiekowej od 11 do 13 lat –  82 prace,

- w kategorii wiekowej od 14 do 16 lat –  26 prac.

Ogółem –  215 prac.

Do wyróżnienia zakwalifikowano następujące prace:

 

 

W kategorii wiekowej do 6 lat

 

1 m-ce – Hańczaryk Kaja - koło PZW Lin Mirosławiec

2 m-ce – Dróbka Zuzanna - SP Falmierowo

3 m-ce – Hańczaryk Maja - koło PZW Lin Mirosławiec

 

 

W kategorii wiekowej od 7 do 10 lat

 

1 m-ce –  Belaid  Samira SP Wyrzysk

2 m-ce –  Burzynska  Nadia SP  Osiek n/Not.

3 m-ce –  Okońska  Marta SP Wyrzysk

 

Prace wyróżnione

    1. Grochowska Blanka - SP nr 2 Jastrowie

    2. Sieczka Tymon - SP Miasteczko Kraj.

    3. Kijek Lucjan - Trzebin 23

    4. Siudyga Igor - SP Wysoka

    5. Dymitruk Maja - SP Miasteczko  Kraj.

    6. Stołowska Julia - SP nr 1 Wieleń

    7. Kosak Joanna - SP Osiek n/Not.

    8. Kosak Zuzanna - SP Osiek  n/ Not.

 

 

W kategorii  wiekowej od 11 do 13 lat

 

1 m-ce – Jagodziński  Karol - SP Wyrzysk

2 m-ce – Burno Anna - koło PZW Terenowe Okonek

3 m-ce – Krakowiak Zuzanna - SP  Wyrzysk

 

Prace wyróżnione

    1. Jędrzejczyk Julia - SP Lipia Góra

    2. Rolczak Julia - Rzadkowo 1a

    3. Joszko Samuel - SP Wyrzysk

    4. Kołodzińska Aleksandra - SP nr 2 Jastrowie

    5. Wojtczak Julia - SP Falmierowo

    6. Smardzewski Dawid - SP Lipia Góra

    7. Bryś  Kacper - SP Osiek n/Not.

    8. Wrzosek  Alicja - SP  Lipia Góra

    9. Kuliberda Jakub - SP  Lipia Góra

    10. Biniaś  Amelia - koło PZW Lin Mirosławiec

 

 

W kategorii  wiekowej od 14 do 16 lat

 

1 m-ce –  Łaszczych Nikola - SP  Sypniewo

2 m-ce –  Duszczak Marcel - SP Wyrzysk

2 m-ce –  Kozłowska Wiktoria - SP Lipia Góra

 

Prace wyróżnione

    1. Dyczkowska  Małgorzata - SP Sypniewo

    2. Chybik  Vanessa - SP nr 1 Jastrowie

    3. Wieczorkiewicz Zuzanna - SP Lipia  Góra

    4. Wegeng Julia - SP Lipia Góra


Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia