0

Kol. Marek Wiśniewski mistrzem koła PZW przy RCK w Rogoźnie na rok 2019

Aktualności | 2019-06-10 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

logo Koła PZW przy RCK w Rogoźnie

W dniu 09 czerwca 2019 roku na Jeziorze Rogozińskim odbyły się zawody wędkarskie Koła PZW przy Rogozińskim Centrum Kultury w Rogoźnie o tytuł mistrza koła w kategorii juniorów i seniorów. Jednocześnie rywalizacja w kategorii seniorów zaliczana była do klasyfikacji o tytyuł "Wędkarza Roku 2019". Zawody połączone były ze świętowaniem Dnia Dziecka z rybą. Mistrzem koła w kategorii seniorów został ponownie broniąc tytuł z 2018 roku Kol. Marek Wiśniewski, który złowił ryby o łącznej wadze 9330 gram. Na drugim miejscu uplasował się Kol. Przemysław Piskorek (6400g) natomiast trzecie miejsce tak ja w roku ubiegłym zajął Kol. Zenon Jałoszyński z wynikiem 6390g. W kategorii juniorów młodszych do 13 roku życia zawody wygrał z wynikiem 3680g Kol. Daniel Nowak uzyskując tytuł mistrza koła. Drugie miejsce zajął Kol. Miłosz Ruciński (2170g) a trzecim był Kol. Kacper Wieczorek z wynikiem 2130g. W kategorii juniorów starszych od 14 do 18 lat zwycięzcą a zarazem mistrzem koła w został Kol. Jakub Jaroszek (1680g). Na drugiej lokacie uplasował się Kol. Łukasz Kmak z wynikiem 1360g złowionych ryb a trzecim był Kol. Sergiusz Gacek (1040g ryb). Wyróżnionym Prezes koła Kol. Eugeniusz Wielgosz wręczył okolicznościowe puchary a wszyscy juniorzy otrzymali nagrody rzeczowe. Sponsorami nagród był Zarząd Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile, Zarząd Koła oraz sklep wędkarski Leszcz w Rogoźnie.