Klasyfikacje

W dniu 25 sierpnia 2019 r. na Jeziorze Ostrowskim k/Sulęcina, odbyły się organizowane przez Okręg Gorzowski PZW - II Spławikowe Zawody Okręgów strefy Północno-Zachodniej dla członków uczestników PZW.

W zawodach uczestniczyły drużyny reprezentujące Okręgi z Koszalina, Bydgoszczy, Gorzowa, Gdańska, Torunia i Piły. Po raz pierwszy Okręg Nadnotecki PZW wystawił swoją drużynę startującą we wszystkich kategoriach wiekowych: do 12 lat, do 14 lat i do 16 lat.

W skład drużyny weszli członkowie uczestnicy z dwóch kół: Koła PZW Kaczory i Koła PZW Nafta Piła. Z ramienia Rady ds. Młodzieży ON PZW Zawody nadzorował kol. Andrzej Górny i kol. Józef Jeziorski.

Okręg Nadnotecki PZW reprezentowali:

- w kategorii do 12 lat –  Nikodem Marcińczyk,

- w kategorii do 14 lat –  Nikola Biedroń,

- w kategorii do 16 lat –  Kacper Antecki.

Po podsumowaniu Zawodów, nasz zespół uplasował się na bardzo dobrym 5. miejscu, pokonukąc zespoły z Torunia, Gdańska i Koszalina. Z zespołów przyjezdnych tylko Bydgoszcz uplasowała się na 2. miejscu. Zespoły wystawione przez gospodarzy – Okręg Gorzowski zajęły odpowiednio 1., 3. i 4. miejsce.

Uzyskane wyniki satysfakcjonowały zarówno zawodników jak i trenerów. Nikodem Marcińczyk uzyskał  – 1860 pkt, Nikola Biedroń – 1530 pkt, Kacper Antecki – 1415 pkt.

Wędkowanie sprawiło łowiącym wiele przyjemności i przeżyć wędkarskich.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!