Komunikaty

Zawody spławikowe zakończenie sezonu - jubileuszowe z okazji 40-lecia istnienia Koła - zmiana miejsca

Komunikaty | 2019-08-27 | Publikujący: Koło GWDA Piła

Logo Koła PZW Gwda Piła

Serdecznie zapraszamy w dniu 14 września 2019 r. (sobota) Członków Koła PZW "GWDA" Piła na zawody spławikowe zakończenie sezonu - jubileuszowe z okazji 40-lecia istnienia naszego Koła, które odbędą się na Zalewie Koszyce II (duży, betonka) - ZMIANA MIEJSCA !!!

Zapisy pod numerem tel. 602 644 522 do dnia 06.09.2019 r. Termin ten jest ostateczny ze względów logistycznych.

Zbiórka zawodników o godz. 7.00 na terenie zawodów.

Będą to ostatnie zawody zaliczane do cyklu Grand Prix Koła za rok 2019.

Aktualna klasyfikacja GPx Koła 2018 w kategorii seniorów i juniorów znajduje się na stronie Koła w zakładce "Klasyfikacja Grand Prix Koła".

Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja szczególnie w kategorii seniorów - aktualnie 1 miejsce - 4 pkt, 2 miejsce - 5 pkt, 3 miejsce - 9 pkt a 4 - 10 pkt. W kategorii juniorów 1 miejsce - 5 pkt, 2 miejsce - 10 pkt i 3 miejsce - 11 pkt.

Klasyfikacja GPx Koła według nowych zasad - do klasyfikacji liczą się 4 z 5 zawodów. Odrzucany jest najogorszy wynik.

Zapraszamy do licznego udziału.