O tegoroczny Puchar Wójta Gminy Kaczory rywalizowała rekordowa liczba wędkarzy.

Aktualności | 2019-08-29 | Publikujący: Koło KACZORY

Pomimo bardzo niskiego stanu wody w j. Kopcze w ubiegłą niedzielę odbyły się (rekordowe pod względem udziału drużyn) zawody wędkarskie spławikowe „GP” o Puchar Wójta Gminy Kaczory. Do zawodów przystąpiło 14 drużyn i 6 wędkarzy indywidualnie ( łącznie 48 zawodników z 15 kół PZW) z Okręgu Nadnoteckiego. Pierwsze miejsce zajeła drużyna z  Koła PZW Chodzieży, II miejsce zajęła drużyna - „Wałcz Miasto a III miejsce drużyna z Koła PZW Osiek n/Notecią. Koło PZW Kaczory wystawiło dwie drużyny i jedno indywidualnie . Szczegóły co do ilości złowionych ryb i zajętych miejsc prezentujemy w fotorelacjii. Na koniec Wójt Gminy Kaczory Pan Brunon Wolski pogratulował wszystkim zawodnikom sportowej rywalizacji i dobrych wyników i wręczył wszystkim zwycięzcom puchary i statuetki. Zarząd Koła serdecznie dziękuję sędziom z Okręgu Nadnoteckiego za sprawne przeprowadzenie zawodów. Informujemy, że 7.09.2019 r. po raz pierwszy w Kaczorach, odbędą się zawody „GP” młodzieży w kat. U-15 i U-20. Na które zapraszamy, (mamy nadzieję, że woda się utrzyma???).