Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

W GP ON młodzieży w Kaczorach dominowali wędkarze z koła PZW Podlasie i koła PZW Osiek N/Notecią.

Aktualności | 2019-09-10 | Publikujący: Koło KACZORY

 

W piątych zawodach spławikowych  Grand Prix  kadetów i juniorów ON  o Puchar Kaczor dominowali wędkarze z koła PZW „Podlasie” i koła PZW Osiek N/Notecią.

Przy  nie najlepszej pogodzie, niskim stanie wody i słabym braniu ryb w j. Kopcze w minioną sobotę (tj. 7.09.2019r.) odbyły się kolejne zawody spławikowe kadetów i juniorów zaliczane do Gran Prix Okręgu Nadnoteckiego o „Puchar Kaczor” w kat. U-15 i U-20 (łącznie w zawodach startowało 26 uczestników z całego Okręgu Nadnoteckiego PZW). Były to pierwsze tego typu zawody  w Kaczorach zorganizowanych przez Radę ds. Młodzieży ON PZW i koło PZW Kaczory. Sędzią głównym zawodów był Zbigniew Gogoliński, który ogłosił następujące wyniki:

W kategorii U-15

I miejsce  – Kacper Mandelke – koło PZW Piła „Podlasie”,

II miejsce   – Nikodem Marcińczyk – koło PZW Kaczory,

III miejsce  – Oskar Szczepański – koło PZW Piła „Podlasie”,

IV miejsce – Adrian Szczepański – koło PZW Piła „Podlasie”,

V miejsce – Nikola Biedroń – koło  PZW Kaczory,

VI miejsce – Kacper Antecki – koło PZW „Nafta”.

W kategorii U-20:

I miejsce – Mikołaj Rzepecki – koło PZW Osiek N/Not.,

II miejsce – Piotr Szczepański- Koło PZW Piła „Podlasie”,

III miejsce – Wiktor Mazur – Koło PZW Osiek N/Not.,

IV miejsce – Jakub Koc – koło PZW „Mirol”,

V miejsce – Paweł Mańkowski – koło PZW „Szamocin”,

VI miejsce – Gracjan Kondys – koło PZW „Szamocin”.

Pierwszych sześciu zawodników w każdej kategorii zostało nagrodzonych pucharami ufundowanymi  przez Wójta Gminy Kaczory Pana Brunona Wolskiego oraz nagrodami rzeczowymi dla każdego  zawodnika ufundowanymi przez Okręg Nadnotecki PZW w Pile oraz sklep wędkarski "Złota Rybka". Na koniec były kiełbaski z grilla, pajda chleba ze smalcem, kiszony ogórek, pomidory i ciasto przygotowane przez koło PZW Kaczory.  Przypominamy, że 21.09.2019 r odbędą się szóste ostatnie w tym roku zawody o GP Okręgu na Zalewie Koszyce na, które serdecznie zapraszamy  młodzież  z opiekunami.

            W klasyfikacji generalnej po pięciu zawodach wyniki przedstawiają się następująco ( po odliczeniu jednych zawodów - najbardziej niekorzystnego dla zawodnika tzw. zajętego miejsca, zgodnie z regulaminem).

Kadeci;

1 miejsce (zajmuje) - Nikola Biedroń,  PZW Kaczory ( 11 pkt.),

2 miejsce   – Mandelke Kacper, PZW Piła Podlasie (12 pkt.),

3 miejsce -  Brzeczkowska Klaudia, PZW Krajenka ( 12 pkt.),

4 miejsce  - Szczepański Oskar, PZW Piła Podlasie (16 pkt.),

5 miejsce – Marcińczyk Kornel, PZW Kaczory (19 pkt.),

6 miejsce  -  Antecki Kacper, PZW Nafta (21 pkt.),

7 miejsce  -  Marcińczyk  Nikodem, PZW Kaczory (22 pkt.),

8 miejsce -  Pavigilaniti Antonio, PZW Kaczory (30 pkt.),

9 miejsce -  Wieczorek Patrycja, Złota Kaczka (34 pkt.),

10 miejsce – Maćkowiak Emil, PZW Nafta (39 pkt.).

Juniorzy (do 10-go miejsca):

1 miejsce (zajmuje) -  Mazur Wiktor Osiek N/Not. (12 pkt.),

2 miejsce  - Kondys Gracjan, PZW Szamocin (18 pkt.),

3 miejsce  - Rózga Kacper, Piła Podlasie (19pkt.),

4 miejsce – Gacek Mateusz, PZW Złota Kaczka (20 pkt.),

5 miejsce – Fandrei Bartosz, PZW Kaczory (21 pkt.),

6 miejsce – Chara Sebastian, PZW Jastrowie (22 okt.),

7 miejsce – Piłat Tymoteusz, PZW Gwda (25 pkt.),

8 miejsce – Mańkowski Paweł, PZW Szamocin (27 pkt),

8 miejsce – Szczepański Piotr, PZW Piła Podlasie (27 pkt.),

9 miejsce -  Szczepański Adrian, PZW Piła Podlasie  (30 pkt.),

10 miejsce – Sułkowska Amelia, PZW Szamocin (39 pkt.).

W.g zestawienia – czterech wędkarzy  w grupie U-15 w dalszym ciągu posiada szanse na zajęcia pierwszego miejsce. 

 

Sekretarz Koła PZW Kaczory.

                                                                                                                                             Andrzej Rybiński

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.