Zmarł nasz kolega Andrzej Maziuk

Komunikaty | 2019-10-24 | Publikujący: Koło GWDA Piła

Kol Andrzej Maziuk

Zarząd Koła PZW "Gwda" Piła z głębokim żalem i smutkiem informuje, że w dniu 23 października 2019 r. odszedł od nas na zawsze nasz Kolega Andrzej Maziuk.

Kol. Andrzej Maziuk był długoletnim działaczem Polskiego Związku Wędkarskiego, Skarbnikiem Koła PZW "Gwda" Piła oraz długoletnim strażnikiem Społecznej Straży Rybackiej. Wielokrotnie oznaczony za zasługi dla wędkarstwa polskiego, w tym odznaką honorową "Złota odznaka PZW".

W imieniu wszystkich Członków Koła PZW "Gwda" Piła, składamy Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia po stracie bliskiej osoby.

Wiecznych połowów po tamtej stronie.

Msza Święta Żałobna odprawiona zostanie w dniu 29 października 2019 r. o godz. 11.00 w kościele pw. Św. Antoniego w Pile. Ceremonia pogrzebowa na Cmenatarzu Komunlanym (kaplica) o godz. 12.00.

Zarząd i Członkowie Koła PZW "Gwda" Piła