Puchar Koszyc

Komunikaty | 2020-09-03 | Publikujący: Okręg Nadnotecki PZW w Pile

Rada ds. Młodzieży ON PZW w Pile informuje, że w dniu 19.09.2020 r. (sobota) odbędą się

Zawody Spławikowe Młodzieży o „Puchar Koszyc”

pod patronatem honorowym Starosty Pilskiego Pana Eligiusza Komarowskiego zaliczane do Grand Prix Okręgu z podziałem na kategorie wiekowe: kadeci U15 i juniorzy U20

Zawodnicy kategorii U15 muszą mieć obowiązkowo indywidualnego opiekuna podczas trwania zawodów.

Miejsce zawodów –  zalew Koszyce II  Piła.

Organizator zawodów koło PZW „Gwda” Piła

Zgłoszenia imienne uczestników należy dokonać do dnia 11.09.2020 r.

tel.   602 453 773    lub  e-mailem onpzw@o2.pl

Uczestnictwo w zawodach jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych w postaci nazwiska, imienia, nazwy drużyny uczestnika, jak również na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika w relacjach, materiałach, zdjęciach i filmach z zawodów.

P R O G R A M    Z A W O D Ó W

7:00 zbiórka, sprawdzenie listy startowej

7:05 -     7:30 otwarcie zawodów, losowanie stanowisk

7:30 -     9:00 przygotowanie do zawodów

9:00 -    12:00 Z A W O D Y

12:05 -    13:30 ważenie ryb, posiłek, obliczanie wyników

13:30 ogłoszenie wyników, wręczanie nagród oraz podsumowanie klasyfikacji końcowej GPO w kategorii kadetów U15 i juniorów U20

Uwaga:

1. Organizator jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo uczestników i organizację zawodów zabezpieczając uczestników w środki ochrony osobistej, takie jak: rękawiczki, maseczki oraz środki dezynfekujące.

2. Stanowiska dla każdego uczestnika  będzie losował  wyznaczony do tego sędzia.

Wiceprezes ds. Młodzieży

Andrzej GÓRNY