Zawody Muchowe

Komunikaty | 2020-09-14 | Publikujący: Okręg Nadnotecki PZW w Pile

Klub Wędkarstwa Muchowego przy ON PZW w Pile zawiadamia, że w dniu 27.09.2020 r. odbędą się:

Zawody  Muchowe

Miejsce zawodów: rz. Piława "Wiata Zabrodzie”

Prawo uczestnictwa mają: zawodnicy zgłoszeni przez koło oraz członkowie Nadnoteckiego Klubu Sportowego – członkowie Okręgu Nadnoteckiego.

Zgłoszenia SMS podając nazwisko i imię, nazwę koła -  tel. 504 261 951 do dnia 25.09.2020 r.

Uczestnictwo w zawodach jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych w postaci nazwiska, imienia, nazwy drużyny uczestnika, jak również na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika w relacjach, materiałach, zdjęciach z zawodów.

P R O G R A M   Z A W O D Ó W

27.09.2020 - niedziela - rz. Piława „Wiata Zabrodzie”

8:30 - Zbiórka, otwarcie zawodów, odprawa.

Uwaga.

1. Organizator jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo uczestników i organizację zawodów zabezpieczając uczestników w środki ochrony osobistej, takie jak: rękawiczki, maseczki oraz środki dezynfekujące.