Kampania sprawozdawczo-wyborcza wstrzymana

Komunikaty | 2020-11-16 | Publikujący: Okręg Nadnotecki PZW w Pile

Realizując uchwałę nr  262/IX/2020 Zarządu Głównego PZW z dnia 19 września 2020 r. Zarząd Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile informuje, że ze względu na sytuację pandemiczną  w kraju Walne Zebrania Członków Kół – sprawozdawczo-wyborcze – nie mogą się odbywać w najbliższym czasie. Jest to spowodowaneograniczeniami w gromadzeniu się  liczy się pełny stan koła, a nie tylko liczba osób uczestniczących w zebraniu.

Rozpoczęcie kampanii sprawozdawczo-wyborczej i czas ich trwania będą ogłoszone przez Prezydium Zarządu Głównego PZW w odrębnym komunikacie.

Prosimy śledzić stronę Okręgu, na której zamieścimy decyzję Prezydium Zarządu Głównego.

Organizowanie walnych zebrań poza tym porządkiem będzie skutkować  ich nieważnością oraz możliwością ukarania grzywną wynikającą z przepisów państwowych.

Zarząd Okręgu Nadnoteckiego PZW