Rozpoczynamy nowy sezon 2007 (sprzedaż znaczków, egzaminy)!!! Zapraszamy!!!

Aktualności | 2007-01-01 | Publikujący: Koło NOTEĆ Drawski Młyn

Informujemy, że sprzedaż znaczków uprawniających do wędkowania w roku 2007 odbywa się od początku stycznia w każdy poniedziałek w godzinach od 16.00 do 18.00 w siedzibie koła na Osiedlu Robotniczym w Drawskim Młynie. Istnieje również możliwość wykupienia znaczków w innym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (tel. 608 104 952).

Organizujemy również egzaminy na kartę wędkarską dla młodzieży i dorosłych. Bliższych informacji udzielają członkowie Zarządu w godzinach sprzedaży znaczków lub podczas zebrań Zarządu (każdy 1 wtorek miesiąca o godz. 16.00) w siedzibie koła lub pod nr tel. 608 104 952.

Członkostwo w Kole PZW "Noteć" Drawski Młyn uprawnia do bezpłatnego wędkowania w jeziorze Moczydło w Marylinie, a także pozwala na udział w wielu imprezach wędkarskich organizowanych przez Koło.

Skarbnik Koła
Krzysztof Stróżyński