Wyniki zawodów

Puchar Prezesa Koła GWDA Piła

Wyniki zawodów | 2012-09-18 | Publikujący: Koło GWDA Piła

Puchar Prezesa Koła GWDA Piła

W dniu 15.09.2012 r. na Zalewie Koszyce odbyły się ostatnie w tym roku zawody w wędkarstwie spławikowym Koła PZW GWDA w Pile. W zawodach brało udział 32 wędkarzy, w tym 10 juniorów, członków Szkółki Wędkarskiej działającej przy Zespole Szkół nr 1 w Pile.

Przy sprzyjającej pogodzie wędkarze starali się umocnić swoje pozycje w cyklu „Grand Prix” Koła PZW „Gwda” w 2012 r.

Po trzygodzinnych zmaganiach, sędzia zawodów kol. Jan PYSIEWICZ dokonał podsumowania wyników zawodów.

W kategorii seniorów:

1 miejsce – PERSKI Roman          – 2022 pkt

2 miejsce – BĄK Artur                  – 1894 pkt

3 miejsce – PERSKI Kazimierz      – 1779 pkt

4 miejsce – KUREK Włodzimierz   – 1660 pkt

5 miejsce – GÓRNY Andrzej         – 1546 pkt

6 miejsce – WĘGRZECKI Czesław – 1226 pkt

W kategorii juniorów:

1 miejsce – LOCH Mateusz              – 3388 pkt

2 miejsce – PIWOŃSKI Maciej         – 2018pkt

3 miejsce – SZCZEPANIAK Daniel    – 1338 pkt

4 miejsce – PIŁAT Tymoteusz          – 1108 pkt

5 miejsce – OKOŃ Marcin               – 116 pkt

6 miejsce – REMBIELAK Remigiusz – 86 pkt

7 miejsce – MELER Błażej               – 60 pkt

Puchary zwycięzcom w każdej kategorii wręczył Prezes Koła Wędkarskiego PZW „Gwda” kol. Józef JEZIORSKI. W każdej kategorii zawodników za sześć najlepszych miejsc uhonorowano sprzętem wędkarskim.

W tym roku kalendarzowym wędkarze spotkają się jeszcze na zawodach spinningowych.