0

Zawody spinningowe

Aktualności | 2018-10-14 | Publikujący: Koło ZAKRZEWO

Dnia 14.10.2018 odbyły się zawody spinningowe nad jeziorem Łąkie zaliczane do punktacji o tytuł mistrza koła. Najlepszym zawodnikiem okazał się kolega Łukasz Mendyk zdobywając 1600 pkt. drugie miejsce zajął Marcin Lach zdobywając 760 pkt. trzecie miejsce zajął Jarosław Dąbrowski zdobywając 385 pkt. Największą rybą zawodów był szczupak 60 cm. złowiony przez Łukasza Mendyka. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w tak licznym gronie.... więcej

Zawody międzykołowe

Dnia 13.10.2018 odbyły się towarzyskie zawody spinningowe pomiędzy kołami PZW Zakrzewo a PZW Lipka, w których lepsi byli zawodnicy z Zakrzewa wygrywając zawody. Brawo dla wszystkich biorących udział.... więcej

Wycieczka wędkarska i zawody spinningowe

Aktualności | 2018-10-10 | Publikujący: Koło NOTEĆ Drawski Młyn

Zarząd Koła Noteć Drawski Młyn zaprasza na Wycieczkę wędkarską połączoną z zawodami spinningowymi Zakończenie Sezonu w dniu 20.10 (sobota) nad rzekę Odrę (w okolicach Osinowa Dolnego). Zapewniamy bezpłatny przejazd busem dla członków koła, natomiast opłatę za wędkowanie każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie użytkownika wody: www.rspregalica.pl Zapisy przyjmuje do poniedziałku 15.10 J.Sikora tel. 501832509. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.... więcej

Mapa łowisk Okręgu Nadnoteckiego i innych

Poniżej udostępniamy Wam link do interaktywnej mapy łowisk Okręgu Nadnoteckiego i innych: http://myfishingmaps.blogspot.com/2016/04/okreg-nadnotecki-pzw-w-pile.html" target="_blank Dla ułatwienia umieścilismy też stały link do mapy w menu po prawej stronie.... więcej

Spławikowe Zakończenie Sezonu 2018

Zapraszamy członków Koła Noteć Drawski Młyn na zawody wędkarskie w kategorii spławikowej Zakończenie Sezonu 2018 Zawody odbędą się o godz. 13.00 w dniu 14 października (niedziela) na jez. Piast w Kwiejcach. Zbiórka od strony lasu – naprzeciw kąpieliska. Zapisy na zawody przyjmuje do piątku 12.10 J.Sikora tel. 501832509. Serdecznie zapraszamy.... więcej

Członek Zarządu Koła PZW Kaczory Marek Biedroń - kandydat do Rady Powiatu w Pile

Komunikaty | 2018-10-10 | Publikujący: Koło KACZORY

Nasz członek Zarządy Koła PZW Kaczory ds. sportu Marek Biedroń kandydatem do Rady Powiatu w Pile. Reprezentuje gm. Kaczory, Białośliwie i Miasteczko Krajeńskie. Od lat zaangażowany jest w sprawy wędkarskie, pracuje z młodzieżą, ze szkółką wędkarską, organizuje co roku zawody spławikowe dla osób z niepełnosprawnością z terenu Powiatu Pilskiego. Jest też aktywnym członek Rady Sołeckiej wsi Kaczory. ... więcej

Kol. Przemysław Piskorek "Wędkarzem roku 2018" Koła PZW przy RCK w Rogoźnie

Aktualności | 2018-10-09 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

W dniu 07 października 2018 roku odbyła się ostatnia piąta tura zawodów zaliczanych do klasyfikacji o tytuł "Wędkarza roku 2018" Koła PZW przy Rogozińskim Centrum Kultury w Rogoźnie. Walka o pierwsze miejsce trwała do ostatnich zawodów, które to ostatecznie zweryfikowały lokaty uczestników. Triumfatorem tegorocznej rywalizacji został Kol. Przemysław Piskorek zdobywając 8pkt. Drugie miejsce zajął Kol. Andrzej Blicharz, który również zgromadził 8 pkt. O pierwszym miejscu zdecydowała ilość złowionych ryb. Lepszym okazał się ten ...... więcej

41 Lipień Drawy „Zawody muchowe”

Komunikaty | 2018-10-08 | Publikujący: Okręg Nadnotecki PZW w Pile

W załączeniu przedstawiamy Koleżankom i Kolegom komunikat ws. zawodów muchowych "Lipień Drawy".... więcej

Wyniki zawodów Koła PZW przy RCK w Rogoźnie (07.10.2018r.)

Aktualności | 2018-10-07 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

W dniu 07 października 2018 roku rozegrana została piąta ostatnia tura zawodów naszego koła w rywalizacji o tytuł 'Wędkarza roku 2018". Zakończenie sezonu odbyło się na Jeziorze Rogozińskim i przyniosło końcowe rozstrzygnięcia w przedmiotowej rywalizacji. Zawody wygrał Kol. Dariusz Gracz z wynikiem 8970g ryb. Drugie miejsce zajął Kol. Robert Miśtura - 7190g ryb a trzecią lokatę zajął Kol. Przemysław Piskorek, który złowił 5930g ryb.Jak zawsze trzem pierwszym zawodnikom zostały wręczone narody a wszystko to zakończyliśmy wspólnym ...... więcej

Zawody spławikowe zakończenie sezonu „S i J” 2018 - wyniki

Wyniki zawodów | 2018-10-06 | Publikujący: Koło GWDA Piła

W dniu 22.09.2018 r. na Zalewie Koszyce II (duży) - kamienie przy tamie - odbyły się ostanie zawody w wędkarstwie spławikowym Koła PZW "Gwda" Piła w 2018 r.W zawodach brało udział 14 wędkarzy, w tym 5 juniorów.Wynki z zawodów zaliczane były do „Grand Prix" Koła PZW „Gwda" Piła.Po zmaganiach sędzia główny zawodów kol. Zenon Adamczyk dokonał podsumowania wyników zawodów. W kategorii juniorów: 1 miejsce - SZCZEPANIAK Daniel - 3066 pkt,2 miejsce - MATKOWSKI Jakub - 1252pkt, 3 miejsce - MELER Błażej - 1042 pkt,4 miejsce ...... więcej