0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

Relacja z Zawodów Mistrz Koła Złota Kaczka

Wyniki zawodów | 2016-05-04 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

W dniu 24.04.2016 r. na Zalewie Koszyce II, odbyły się zawody o tytuł Mistrz Koła Złota Kaczka w Pile. O godz. 7.00 Prezes Koła Dymek Ryszard dokonał otwarcia zawodów. Wylosowane zostały stanowiska i zawodnicy udali się na miejsca wylosowane. Pierwsza tura trwała od godz. 9.00 – 11.00 , druga tura od godz. 13.00 – 15.00. Pomiędzy turami zawodnicy posilili się kiełbasą z rożna i wylosowano ponownie stanowiska. Drugi raz z rzędu Mistrzem Koła został Włoch Radosław. Tytuł Pierwszego W-ce Mistrza wywalczył Pietrzycki Maciej a tytuł Drugiego W-ce Mistrza ...... więcej

Zawody spławikowe - otwarcie sezonu 2016 "S i J" o Puchar P.H. BAFRA w Pile - wyniki

Wyniki zawodów | 2016-04-28 | Publikujący: Koło GWDA Piła

W dniu 23 kwietnia 2016 r. na rzece Gwdzie (odcinek pomiędzy mostem wzdłuż ul. 11 Listopada w Pile a kładką dla pieszych przy Szkole Policji) odbyły się zawody wędkarskie Koła PZW "Gwda" w Pile - „Otwarcie sezonu 2016 o Puchar P.H. Bafra Piła ". Zawody rozgrywano w dwóch kategoriach: juniorów i seniorów. Ogółem startowało 18 wędkarzy, w tym 6 juniorów. Po trzygodzinnych zmaganiach wędkarskich, Komisja sędziowska pod przewodnictwem kol. Artura BUDNERA , przystąpiła do podsumowania zawodów w kategorii juniorów. Wyniki ...... więcej

Relacja z zawodów spławikowych o puchar Koła ZŁOTA KACZKA

Wyniki zawodów | 2016-04-19 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Zawody rozegrane zostały w dniu 17.04.2016 r. na Zalewie Koszyce II, zgodnie z zasadami organizacji sportu wędkarskiego. Zaliczanych do Grand Prix Okręgu. W zawodach startowało 17 drużyn i 15 zawodników indywidualnych. Pogoda w tym dniu nie dopisała. Od rana pochmurno i padał deszcz do południa. Wygrała drużyna Golam Fishing zdobywając 5 pkt. sektorowych. Drugie miejsce zajęła ekipa Koła Wałcz Miasto , 16 pkt. sektorowych. Trzecie miejsce zdobyli zawodnicy Koła Wyrzysk, 21 pkt. Sektorowych. Nasze koło wystawiło dwie drużyny które zajęły VI i X ...... więcej

Wyniki zawodów Koła PZW przy RCK w Rogoźnie (17.04.2016)

Wyniki zawodów | 2016-04-17 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

W dniu 17 kwietnia 2016 r. został zainaugurowany nowy sezon wędkarski w naszym kole w rywalizacji o tytuł 'Wędkarza roku 2016". Zwycięzcą zawodów została Kol. Maria Blicharz uzyskując wynik 9060g złowionych ryb. Na drugim miejscu uplasował się Kol. Marcin Tadeusz z wynikiem 6060g a trzecim był Kol. Jarosław Piskorek łowiąc 5510g ryb. Jednocześnie pierszym liderem wspomnianej wyżej klasyfikacji została Kol. Maria Blicharz. Jak zawsze na zakończenie pierwszym trzem zawodnikom zawodów Burmistrz Rogoźna Pan Roman Szuberski oraz prezes koła Kol. Eugeniusz ...... więcej

Wyniki zimowych zawodów Koła PZW przy RCK w Rogoźnie (14.02.2016)

Wyniki zawodów | 2016-02-14 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

W dniu 09 lutego 2016 roku odbyły się pierwsze w tym roku towarzyskie zawody wędkarskie naszego koła na rzece Wełnie. Najlepszym zawodnikiem okazał się Kol. Stanisław Baranowski, który wygrał z wynikiem 4370g ryb. Na drugim miejscu uplasował się Kol. Tomasz Styszyński z wynikiem 2950g a trzeci był Kol. Piotr Szewczyk łowiąc 2820g ryb. Pierwsza trójka otrzymała z rąk Burmistrza Rogoźna Pana Romana Szuberskiego okolicznościowe puchary, a spotkanie zakończyło się wspólnym posiłkiem. Dziękuję za udział i zapraszam na kolejne zawody tym razem już ...... więcej

Wyniki II zawodów podlodowych dnia 24.01.2016 r.

Wyniki zawodów | 2016-01-25 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Dnia 24.01.2016 r Koło Złota Kaczka, zorganizowało drugie już w tym roku zawody podlodowe. Zawody odbyły się na Zalewie Koszyce II (przy tamie) a nie na jeziorze Żwirkowym, aby umożliwić mieszkańcom Piły, lepszy dojazd i udział w zawodach. Członkowie naszego koła z Piły zawiedli nas organizatorów. W poprzednią niedzielę na Żwirkowym, udział brało trzy razy więcej zawodników. Kibiców było więcej niż zawodników. Zawody rozpoczęto o godz. 8.15 i trwały trzy godziny. Pogoda dopisała. Było mglisto ale ciepło. I miejsce zajął Ryszard Dymek ...... więcej

Towarzyskie zawody podlodowe Koła PZW "Gwda" Piła - wyniki

Wyniki zawodów | 2016-01-25 | Publikujący: Koło GWDA Piła

W dniu 23.01.2016 r. na Zalewie Koszyce II (mały) Zarząd Koła PZW „Gwda" w Piła zorganizował towarzyskie zawody podlodowe.W zawodach uczestniczyło 13 zawodników. Po trzygodzinnych zmaganiach, sędzia główny zawodów kol. Zenon Adamczyk dokonał podsumowania zawodów: 1 miejsce - CZARNECKI Stanisław - 650 g2 miejsce - BĄK Artur - 412 g3 miejsce - SZCZEPANIAK Kamil - 408 g4 miejsce - PERSKI Roman - 284 g5 miejsce - PERSKI Kazimierz - 190 g6 miejsce - PIRCH Stefan - 182 g Zawodnicy, którzy zajęli od 1 do 6 miejsca otrzymali nagrody rzeczowe w ...... więcej

Wyniki zawodów podlodowych dnia 17.01.2016 r.

Wyniki zawodów | 2016-01-21 | Publikujący: Koło ZŁOTA KACZKA Piła

Dnia 17.01.2016 r. na jeziorze Żwirkowym odbyły się zawody podlodowe. W zawodach uczestniczyło 22 zawodników naszego koła. Pogoda wyśmienita. Rano mróz dokuczał ale w trakcie zawodów trochę się ociepliło co miało duży wpływ na humory uczestników. Ryby brały słabo i delikatnie i kilku zawodników nic nie złowiło. Rekordowa ryba to okoń 33 cm o wadze 480 g. I miejsce Radosław Włoch 520 g. II miejsce Czesław Więckowski 480 g. III miejsce Adam Paszkiewicz 350 g. W trakcie ważenia uczestnicy podgrzewali się przy ognisku i posilali ...... więcej

Ostatnie zawody spinningowe Koła PZW "Gwda" Piła w 2015 r.

Wyniki zawodów | 2015-11-27 | Publikujący: Koło GWDA Piła

W dniu 24.10.2015 r. wędkarze Koła PZW "Gwda" Piła po raz ostatni w tym roku spotkali się na zawodach spinningowych. W zawodach wystartowało 21 wędkarzy, w tym 3 juniorów.Po czterogodzinnym wędkowaniu na rzece Gwdzie, sędzia główny zawodów kol. Zenon Adamczyk, ogłosił wyniki zawodów. Wyniki:1 miejsce - DERESZ Kamil - szczupak - 1554 pkt,2 miejsce - JEZIORSKI Marcin - komplet okoni - 794 pkt,3 miejsce - BĄK Artur - 4 okonie - 580 pkt,4 miejsce - JEZIORSKI Józef - 3 okonie - 336 pkt,5 miejsce - PERSKI Kazimierz - 3 okonie - 330 pkt,6 miejsce - ...... więcej

Zawody spinningowe Koła PZW "Gwda" Piła

W dniu 10 października 2015 r. odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody metodą spinningową Koła PZW "Gwda" Piła. Ogółem do zmagań wędkarskich stawiło się 21 wędkarzy, w tym czterech juniorów. Sędzią głównym zawodów był kol. Artur BUDNER. Zawody odbywały się w godzinach od 7.30 do 11.30 na Zalewie Koszyce II (mały). Pomimo zaangażowania w połowy i dobierania różnorodnych przynęt, tylko trzem wędkarzom udało się złowić wymiarowe ryby. WYNIKI:I miejsce - PERSKI Roman - cztery okonie - 556 pkt,II miejsce - PIŁAT Tymoteusz - ...... więcej